تصاویری از مراحل کار ساخت سوله

 

مراحل کار ساخت سوله

ساخت سوله

شرکت اطمینان سازه شهر بابک کرمان ، بزرگ ترین مجموعه سوله سازی کشور با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از کمک مهندسین اروپایی توانسته سبکی از ساخت سوله را در ایران راه اندازی نماید که با وزن کمتر بالاترین مقاومت را دارا می باشد ، به این ترتیب با کاهش استفاده از آهن آلات و سبک تر شدن سوله ، قیمت ساخت سوله کمتر شده است .

این سبک از سوله که به سوله HSS و یا سوله خرپایی دوبل معروف بوده سال هاست در کشور های جهان اول رایج بوده و تمامی سازه های با دهانه بزرگ به این روش ساخته می شوند.

ما توانسته ایم ارزان ترین قیمت سوله و در عین حال کیفیت و مفاومت بالای ساخت سوله را با در کنار هم در ساخت سوله های ساخت شرکت داشته باشیم .

برای استعلام قیمت سوله با ما تماس بگیرید و یا اینجا  کلیک نمایید .

09122480802

 

خدمات سوله سازی

1-مشاوره رایگان برای طراحی بهینه فنداسیون سوله،سوله و پوشش سقف و بدنه

2-مشاوره رایگان برای طراحی و تجهیز سوله به جرثقیل سقفی

3- سوله سازی و انواع سازه ها و سوله های فلزی

4- ساخت و نصب انواع جرثقیل سقفی و انجام محاسبات مهندسی مربوط به سوله سازی و قیمت سوله

5-خرید و فروش انواع سوله نو و دست دوم

6- طراحی و اجرای فنداسیون سوله

7- گارانتی و خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات شرکت

تولید محصولات سوله و جرثقیل سقفی با کیفیت و استحکام و بدون محدودیت در ابعاد دهانه  و ارتفاع سوله و قابلیت نصب انواع جرثقیل سقفی با تناژ دلخواه با قیمت های بسیار مقرون به صرفه .


چرا سوله سازی اطمینان سازه را انتخاب کنید؟

نازلترین قیمت سوله

طراحی نوین سوله توسط مهندسین اطمینان سازه باعث شده با سوله ها بهینه سازی شده و با وزن کمتر مقاومت بالاتری داشته باشند ، به این ترتیب با کاهش وزن سوله قیمت سوله نیز کمتر و اقتصادی تر می باشد . این روش از طراحی سوله ، برای اولین بار در کشور با بهرهگیری از توان بالای طراحی مهندسین اروپایی و ایرانی در شرکت اطمینان سازه اجرا شده است .

——————————

تضمین کیفیت

تمامی سازه های تولید شده در شرکت ما با کیفیت و دقت بالا توسط دستگاه های روز دنیا و به کمک متخصیصین این حوزه مونتاژ شده و تا 2 سال گارانتی میگردند. همچنین شایان ذکر است کلیه سوله های ساخته شده توسط شرکت ما دارای نقشه مجزا بوده و بر مبنای بار باد و برف مناسب منطقه نصب سوله طراحی می گردد و همچنین سوله ها دارای دفترچه محاسبات بوده و طبق آیین نامه 2800 ساخته شده اند .

——————————

تحویل سریع سوله

سوله سازی اطمینان سازه با داشتن تیم مونتاژ ماهر و فعال و همچنین با بهره گیری از فضای بسیار بزرگ 60 هزار متری کارخانه قادر است در سریع ترین زمان ممکن سازه را مونتاژ و به محل حمل نموده و نصب سوله را انجام دهد .

——————————

ایمنی و پایداري سازه

چه به لحاظ تئوری و چه به لحاظ عملی ثابت شده است که ساختمان هاي پیچ و مهره ای به دلیل کیفیت بهتر، پایداري و مقاومت بیشتري در برابر زلزله و نیروهای جانبی دارند. تمامی سوله های ساخت شرکت ما ، پیچ و مهره ایی می باشند .

همچنین سازه های خرپایی به دلیل توضیع بار بهتر بین اجزا دارای مقاومت بالاتری نسبت به سوله تیر ورق می باشند . به همین علت بوده که سازه هایی مثل سقف فرودگاه ها ، استادیوم ها ، آشیانه های هواپیما ، بدنه هواپیما و بدنه موشک ، تاور کرین ها ، دکل های بزرگ نفت و برق و …. با استفاده از هندسه خرپا ساخته می شوند.

 

مزایای سوله خرپایی

۱- امکان اجرای این سوله سبک خرپایی با دهانه نامحدود و ارتفاع دلخواه
۲- کاهش مصرف فولاد در سوله سبک خرپایی تا ۴۰% -کاهش ۳۰% هزینه ها به نسبت سوله های رایج
۳- نصب سریع سوله خرپایی
۴- استحکام بالاتر سوله خرپایی نسبت به سوله های تیرورقی
۵- پوشش دهی کلیه فضاهایی که نیاز به جرثقیل ندارند مانند انبارها ، سالنهای تولید صنعتی ، آشیانه ها ، سالنهای ورزشی و سالنهای اجتماعات

  • صرفه اقتصادی: سوله سبک خرپایی به طور متوسط 15 درصد از سوله های ساخته شده با تیر ورق ارزانتر می باشد.
  • نصب سریع و آسان: این نوع سازه بدون نیاز به تخصص یا ابزار خاص، حتی توسط خریدار قابل نصب می باشد.
  • قابلیت برچیده شدن و استقرار مجدد: امکان جابجایی بدون نیاز به دمونتاژ سازه وجود دارد.