ساخت سوله ubm

ساخت سوله ubm

ساخت سوله ubm

دستگاه تولید سازه ubm

دستگاه تولید سازه ubm ملقب به Construction Support Unit CSu یک تریلی چندمنظوره بوده که ابزار تولید، کامپیوتر کنترل کننده و موتور فرم دهنده نصب شده بر روی آن، جهت تولید و فرم دهی پنل های ubm میباشد.

این دستگاه با بهرهگیری از تکنولوژی cng  -Computer Numeric Control سازه ای بادوام از جنس ورق گالوانیزه را در مدت زمان کوتاه ایجاد می کند ومی توان این تریلی چندمنظوره را از طریق . ًیدک کشیدن توسط کامیون و یا سوار کردن بر هواپیما مستقیما به محل سایت پروژه انتقال داد.

برنامه نرم افزاری MIC ProSoft

با بهرهگیری از برنامه نرم افزاری prosoftنرم افزار انحصاری سازنده یو بی ام شرکت mic می توان به آسانی نسبت به طراحی و برآورد هزینه سازه اقدام نمود.

این برنامه نرم افزاری مقدار ورق گالوانیزه مورد نیاز را مشخص می نماید. مقادیر داده های ورودی به نرم افزار، شامل: طول و عرض سازه، ارتفاع جانبی، ارتفاع وسط و همچنین میزان بارهای ورودی به سازه از قبیل بار زنده، بار مرده، سرعت وزش باد و بار برف می باشد.

این برنامه نرم افزاری درواقع به عنوان یک تیم مهندسی عمل می نماید که خود به تنهایی با دیتاهای ورودی از طریق کاربر، نوع فونداسیون، مقاومت دربرابر بارندگی برف، شرایط آب و هوایی و سرعت باد، میزان قوس سقف و … را محاسبه نموده و سازه  ubm را طراحی می کند.

سپس این  داده ها به دستگاه ubm وارد شده و دستگاه شروع به تولید و فرم دهی پنل ها می کند. همچنین این نرم افزار قابلیت محاسبه و برآورد قیمت سازه را دارد.

ساخت سوله ubm| سوله ubm |سوله یو بی ام | قیمت ساخت سوله ubm |

نیروی انسانی

یک گروه کوچک کارگر متشکل از 10-12نفر به همراه 10 نفر تکنیسین، می توانند به راحتی 1000 مترمربع سازه را در یک روز تولید و در دوهفته نصب نمایند.

دستگاه های دوخت و مونتاژ

دستگاه دوخت، ساخت شرکت mic جهت اتصال پنل های ساخته شده ubm به یکدیگر می باشد. همچنین این دستگاه قابلیت فرم دهی و اتصال کامل پنل های ubm را دارا میباشد. در قسمت اتصالات، جهت اتصال پنل ها به یکدیگر هیچ گونه جوش یا پیچ و مهره ای استفاده نمی گردد.

روش های عایق کاری

سازه های ubm به چهار روش عایق بندی می شوند:

سیستم موبایل عایق کاری پاششی پلی یورتان

– عایق کاری دو جداره پلی استایرین

عایق کاری دو جداره پشم شیشه / سنگ

عایق کاری دو جداره پلی یورتان

با بهره گیری از سیستم پاششی موبایل سلولز و اورتان (پلی یورتان)، داخل سازه ubm عایق بندی شده و به عنوان عایق برودتی، حرارتی و رطوبتی عمل می نماید.

سیستم عایق بندی

پس از آن می توان با قراردادن سیستم های خنک کننده یا سیستم های گرمایشی در داخل سازه، با کمترین میزان مصرف انرژی در آن اقدام به  تهویه داخل سازه نمود. با سیستم عایق کاری ubm میزان اتلاف انرژی بسیار پایین می باشد.

سیستم عایق بندی سلولز و اورتان (پلی یورتان)، برای سازه های مسکونی و تجاری بهینه می باشد.این نوع عایق بندی آکوستیک نیز می باشد، و همچنین این عایق برودتی، حرارتی و رطوبتی برای مصارف کشاورزی و سردخانه ها بسیار حائز اهمیت است.

سوله ubm | ساخت سوله یو بی ام |سوله یو بی ام |سوله ubm

پنل دیواری

 

پنل های دیواری تولیدی ش در رنگ ها و ضخامت های متنوعی براساس درخواست مشتری تولید و قابل نصب به عنوان دیوارهای جانبی یا دیوارهای جلو و عقب سازه ubm  میباشد .

کاربری سوله  ubm| سوله ubm |ساخت سوله یو بی ام | قیمت سوله ubm |

بدون نظر

ارسال دیدگاه