سوله دست دوم

سوله دست دوم

سوله دست دوم

خرید سوله : در حال حاضر استفاده و ساخت انواع سوله ها برای کاربرد در صنایع مختلف، در میان صاحبان مشاغل باب شده است و صرفه ی اقتصادی و زمانی زیادی را برای آن ها در قیاس با ساخت ساختمان های بتنی به دنبال دارد.

همین امر باعث شده است که افراد به صورت گسترده ای متمایل به خرید انواع سوله ها جهت انجام فعالیت های صنعتی و غیر صنعتی خود شوند. در این صورت؛ بعد از این که فرد به این نتیجه برسد که انتخاب سوله برای کاربری مد نظرش گزینه ی مناسبی می باشد، ممکن است با این سوال مواجه شود که چگونه یک سوله خریداری کنم؟

پاسخ به این سوال راحت می باشد. چرا که فرد می تواند برای کسب اطلاعات اولیه و پایه در مورد سوله ها و نحوه ی خریداری و سفارش ساخت آن ها به سایت شرکت های معتبر در این زمینه سر زده و بعد از این که از طرق مختلف مانند مشاوره با واحد فروش، دیدن نمونه کارها، بازدید از کارخانه و … در مورد ساخت سوله توسط شرکتی خاص مطمئن شد، می تواند با واحد فروش کارخانه تماس گرفته و با سفارش ساخت سوله بدهد.

سوله دست دوم :

سوله دست دوم : هرچند که نمی توان مزایای سوله های نو را با دست دوم در یک راستا قرار داد، اما می توان ساخت این سوله ها را در مواقعی که قصد بهره برداری طولانی مدت از سازه را نداریم و یا قرار است که در آینده ای نزدیک کاربری سوله را تغییر دهیم، به مشتری پیش نهاد داد.

سوله های نو دارای انواع تیرورق،سوله یو بی ام و سوله های خرپایی می باشند که انواع دست دوم آن ها نیز در بازار موجود است.

از لحاظ قیمتی می توان گفت که میزان هزینه ای که برای سوله دست دوم صرف می شود، کم تر از سوله ی نو می باشد. اما در این صورت مشتری بایستی ریسک این مورد را هم بپذیرد که ممکن است سازه هایی با دفترچه محاسبات جعلی را به او تحویل بدهند و یا سوله ای با کیفیت نازل را به او بفروشند.

همین امر باعث ایجاد حساسیت در خرید سوله دست دوم می شود که مشتری باید برای جلوگیری از این خسارت های احتمالی در مرحله ی خرید سوله دست دوم هشیار تر باشد.

سوله دست دوم :

به دلیل که انسجام سوله های خرپایی بسیار بالا می باشد و امکان استهلاک کمتری برای آن ها در طول استفاده در طولانی مدت وجود دارد، لذا به افرادی که به دنبال خرید سوله دست دوم هستند، پیشنهاد می شود که خرید سوله های دست دوم خرپایی را در اولویت انتخاب هایشان قرار بدهند چرا که در این صورت می توانند مطمین باشند که با وجود کاری که از این سوله کشیده شده است اما باز هم این سوله ها انسجام بالاتری نسبت به انواع دیگر دارند و می توانند برای کاربری های دست دوم مقرون به صرفه تر و مناسب تر باشند.

از لحاظی دیگر از آن جا که قابلیت مونتاژ و دمونتاژ به دفعات مکرر برای این سوله ها تعریف شده است، نمونه های دست دوم آن ها را می توان به راحتی منفک کرده و در محلی جدید نصب کرد. در صورتی که در انواع دگیر سوله، به دلیل عدم امکان جابه جایی، مشتری به ناچار بایستی در محل نصب سوله، فعالیت خود را آغاز کند.

 

 

خرید سوله های دست دوم, سوله, سوله سبک, سوله های دست دو, سوله های سبک دست دوم, فروش سوله های دست دوم,قیمت سوله دست دو
بدون نظر

ارسال دیدگاه