سوله سازی در کرمان

[

 

ساخت سوله سالن تربیت بدنی رفسنجان-سوله دهانه27متر_طول54متر_ارتفاع تاج 12متر_ کارفرما اداره تربیت-بدنی رفسنجان 

رفسنجان از شهرهای استان کرمان است. این شهر مرکز شهرستان رفسنجان است. جمعیت شهر رفسنجان بر اساس سرشماری به ۱۵۱٬۹۰۹ نفر در سال ۱۳۹۵ می‌رسد. فاصله شهر رفسنجان تاکرمان (مرکز استان کرمان)۱۱۰ کیلومتر است. این شهر در مسیر محور کرمان به یزد و کرمان- شهربابک -شیراز واقع شده‌است. رفسنجان از نواحی مهم دانشگاهی ایران است.این شهر جزو تولیدکننده های پسته در جهان است.

 

سوله سازی در  کرمان | ساخت سوله در کرمان |ساخت سوله ورزشی |ساخت سوله  ورزشی در کرمان | ساخت سوله سبک در کرمان

مزایای سوله سبک ؛ از جمله:

قیمت کم. این روزها اولین فاکتوری که مردم به اون توجه می کنند قیمت یک محصول/خدمت هست. سوله سبک در این زمینه از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه هست. در واقع هزینه ها تا ۵۰ درصد قابل کاهش هست. یکی از دلایل پایین بودن هزینه ها هم میزان آهن به کار رفته در هر متر مربع هست که نسبت به سازه های مشابه حدود ۳۵٪ کمتر مصرف میشه.
نصب سریع. خب اگه زمان برای شما مهم هست ظاهرا چیزی بهتر از سوله سبک نمی تونید پیدا کنید! این سازه فلزی تو تعریف ابتدایی گفتم که از پیش ساخته شده هست. البته منظورم این نبود که از قبل وجود داره و شما بر میدارید میارید محل پروژه! نه!! منظورم این بود که وقتی سفارش ساخت سوله رو میدید قطعات تو کارگاه شرکت سوله ساز ساخته میشن و بعد تو محل شما نصب و سرهم بندی می شوند. باز هم از روی اطلاعاتی که بدست آوردم طی ۲ هفته میشه کار رو انجام داد. یعنی اسکلت یک انبار یا سالن بزرگ رو تمام کرد. عالی نیست؟!
مقاوت بالا. فاکتور اول رو قیمت کم گفتم اما قیمت پایین به معنای کیفیت پایین هم نیست. حداقل اینجا این یک مورد اینطور نیست! سوله سبک طبق محاسبات خاص خودش طراحی و ساخته میشه و دفترچه محاسبات استاندارد براش داده میشه. برای همین سازه شما در برابر شرایط مختلفی همچون زلزله، بارش شدید باران، تحمل وزن برف، پایداری در برابر طوفان از مقاوت و استقامت خوبی برخوردار هست و می تونید با اطمینان بیشتری به فعالیت خودتون مشغول باشید.
نمای ظاهری زیبا. اول باید بگم که سقف سوله سبک به صورت قوسی کار میشه، ظاهرا حالت صاف امکان ساخت نداره (من که نتونستم جایی پیدا کنم). تو عکس‌هایی که از نمونه های کار شده دیدم برخی پروژه‌ها با خلاقیت سوله ساز ظاهرهای جالب و زیبایی داشتند که ساختمان رو متفاوت نشون می دادند. البته درسته ویژگی چندان خاصی تو ایران حساب نمیشه (با رزومه کارهایی که دیدم که همشون ساده بودند) اما خب اگه دنبال ساخت یک سازه شکیل هستید میتونید روی سوله سبک هم حساب باز کنید.

سوله سبک صنعتی|سوله فوق سبک|سوله سازی| ساخت سوله|سوله سازی در کرمان

 

اقتصاد کلی رفسنجان :

رفسنجان به عنوان بزرگترین تولیدکننده پسته در ایران و جهان سهم بزرگی از صادرات غیرنفتی را شامل می‌شود. پستهٔ رفسنجان به دلیل کیفیت مثال زدنی آن از معروفیت جهانی برخوردار است و این دلیلی است که رفسنجان را به چهره‌ای شناخته شده در جهان تبدیل کرده‌است. از طرفی دیگر خاک مرغوب برای کاشی و سرامیک در این منطقه باعث شده‌است که بزرگترین کارخانه‌های کاشی ایران در این شهر تأسیس شوند که از جمله آنها می‌توان به کارخانه‌های الماس کویر و برلیان و غیره اشاره نمود. از دیگر ویژگی‌های این شهر وجود معدن مس سرچشمه‌است که بزرگترین معدن مس جهان می‌باشد. همچنین در رفسنجان کارخانجات زیادی از جمله مجتمع صنعتی و … هم مستقر هستند.