سوله ubm چیست ؟

سوله ubm چیست ؟

سوله UBM چیست ؟

طراحی شده است. این سیستم در واقع کارخانه ای بر روی چهارچرخ است که قابلیت برنامه ریزی، طراحی، تولید و نصب این نوع سازه ها را در هر نقطه ای امکان پذیر می سازد.

مجموعه سیسم ubm از پنج قسمت کلی تشکیل شده که در طراحی،ساخت و احداث سازه نقش دارند و باعث می شوند سازه ای با هزینه پایین، طراحی آسان، سرعت بالا و بهینه ساخته شود.

دستگاه های تولید سازه UBM

n )MIC 240(- دستگاه تولید قوس بزرگ )

MIC 120(- دستگاه تولید قوس کوچک – دستگاه تولید پنل دیواری

)MIC Prosoft( برنامه نرم افزاری آنالیز کننده

نیروی انسانی

عایق کاری

– دستگاه عایق کاری پاششی پلی یورتان

دستگاه عایق کاری پاششی مواد ضدحریق

دستگاه های دوخت و مونتاژ

سوله UBM چیست ؟ | سوله ubm |سوله یو بی ام چیست | سوله یو بی ام |قیمت سوله یو بی ام |قیمت سوله ubm

تارخچه ubm :

نسل اول دستگاه UBM   به نام ABM  ابتدا در سال 1981 توسط شرکت آمریکایی MIC  اختراع شد و بعد از تحقیق و توسعه روی دستگاه و افزودن
Microprocessor Control بر روی دستگاه در سال 1994شرکت mic نسل پیشرفته ی دستگاه  را به بازار ارائه کرد که بانام تجاری ubm شناخته می شود.

سیستم انحصاریubm ، توسط شرکت آمریکایی mic اختراع و ثبت شده  است و مطابق آخرین پیشرفت  State of the art technology و بهره مندی از مدار یکپارچه Integrated Microprocces سازه هایی با فرم های خاص و طراحی های متفاوت مانند سازه های زمین به زمین Ground to Ground بدون استفاده از ستون، خر پا، تیرآهن، Ground to Ground( جوشکاری، پیچ و مهره، میخ، بست، درزگیر و یا هرگونه چسب یا بتونه کاری احداث می کند.

در حال حاضر  70 کشور از سراسر دنیا  با دستگاه ubm سازه هایی در زمینه های صنعتی، کشاورزی، نظامی، کمک های انسان دوستانه و تفریحی احداث می نمایند. در ایران، تنها دارنده این ماشین آلات آمریکایی، گروه صنعتی غرب استیل می باشد که طی سال های اخیر پروژه های بسیاری در بخش صنعتی، ورزشی، کشاورزی و کاربردی را احداث و اجرا نموده است.

بدون نظر

ارسال دیدگاه